Mėgaukis Atostogomis

Svečių Namai

Svečių kambariai – kompaktiški ir jaukūs – kuria lengvumo jausmą, neįpareigoja laikytis standartų, bet suteikia visus patogumus. Nedidelę erdvę išplečia balkonai ir terasos, juose malonu pailsėti ir šviečiant saulei, ir lyjant lietui. 

Į kambarius personalas pateikia ir restorane užsisakytus patiekalus bei gėrimus.

Poilsis pas mus – tai galimybė praleisti laiką kartu su artimu žmogumi, skiriant jam visą savo dėmesį. Siekdama užtikrinti, kad suplanuotas savaitgalis dviem būtų kupinas puikių prisiminimų, The House komanda svečiams siūlo papildomas nuolaidas pramogoms. Jauki, estetiška aplinka, ežeras, sveikatinimo procedūros, nauji įspūdžiai atgaivins tiek kūną, tiek ir mintis.

Standartinis Numeris

Funkciškai idealūs dviejų žmonių poilsiui, kambariai turi didesnes dvigules lovas, oro kondicionierius, privačias vonias ar dušus, televizorius.

Visuose kambariuose rasite rankšluosčius, chalatus, šlepetes, vandens, reikiamas kosmetikos priemones, arbatinukus.

Trivietis Numeris

Funkciškai idealūs trijų žmonių poilsiui, kambariai turi didesnes dvigules lovas, oro kondicionierius, privačias vonias ar dušus, televizorius.

Visuose kambariuose rasite rankšluosčius, chalatus, šlepetes, vandens, reikiamas kosmetikos priemones, arbatinukus. 

Šeimyninis Numeris

Šeimos atostogas praleiskite patogiai ilsėdamiesi šviesiuose, namus menančiuose šeimos apartamentuose! Kokybiškas poilsis dvejuose jungiamuosiuose miegamuosiuose kambariuose su atskirais vonios kambariais bei dviem įėjimais į apartamentus. Nevaržomai mėgaukitės džiugiomis šeimos akimirkomis jaukiuose kambariuose su virtuvėlių zonomis, kuriose rasite virdulį kavai/ arbatai, šaldytuvą, gartraukį, plautuvę.

Jaukus balkonas leis patogiai mėgautis rytine arbata su artimiausiaisiais, žvelgiant per plačius langus.

Pusryčiai

Puikiai dienos pradžiai kviečiame pusryčių mūsų restorane. Pusryčiams siūlomas gausus patiekalų pasirinkimas

Mėgaukitės mūsų gurmaniškų pusryčių patirtimi su gausiu rytinio bufeto asortimentu, kuriame figūruoja platus pasirinkimas. Kepame gardžius omletus, spaudžiame sultis, visada turime naminius saldumynus, pyragus ir kavą.