Truputį Apie Mus

Prieš 10 metų nusprendėme, kad ši vieta gali turėti unikalią dvasią, jei mūsų kuriamoje erdvėje bus gera visiems ir kiekvienam, jei visi jausis laisvi, madingi ir žinos ko nori. Todėl nuolat ieškojome idėjų ir kūrėme jas patys. Kai kurios jų pasiteisino, kai kurios nuvylė, kol per kelerius pirmus metus pažinome miesto gyventojus ir kurorto svečius, kol suradome ir įtvirtinome savo stilių. Tada idėja tapo nebe vizija ar svajone, bet ir madą diktuojančia vieta. Dabar esame miesto kultūros dalis, maitinimo ir apgyvendinimo įstaiga, dėl kurios atvykstama į Druskininkus. 

Originalūs Receptai

Kiekvieno patiekalo skonis – tai šefo meistriškumo ir eksperimentų rezultatas. Lankytojai tvirtina, kad jis puikus

Kokybiškas Maistas

Didžiuojamės, kad galime pasiūlyti šiuolaikinį kokybišką vakarietiškos virtuvės patiekalų valgiaraštį

Meniu Šunims

Svečiams, kurie į restoraną užsuka su šunimi, nuo šiol siūlomas ir specialus meniu augintiniui.

Čia Verta Sugrįžti

Išskirtiniai desertai

Būdų pasilepinti yra daugybė. Vienas jų – pasimėgauti burnoje tirsptančiu saldumyno gabalėliu ar ledais. Restorano ir svečių namų personalas visus apgaubia neįkyriu, bet tikru dėmesiu, kylančiu iš nuoširdumo ir profesionalumo.

Originalūs Šefo receptai

Restorano valgiaraštis – bendras virtuvės šefo ir svečių kūrinys: per dešimtmetį šefas vis kuria originalių patiekalų variantus, o lankytojai balsuoja savo pasirinkimais. Įprastų ir gurmaniškų patiekalų santykis nusistovėjo toks, kad kiekvienas svečias gautų tai, ką mėgsta

Meniu Šunims

Idėja sukurti ir pasiūlyti meniu šunims kilo dėl to, kad Druskininkuose kasmet vyksta Europos šunų paroda. Metai po metų šventės metu ir ne tik tuo metu, kai vyksta paroda, „The House“ apsilanko žmonės su šunimis.

Terasoje vyrauja laisva ir žaisminga atmosfera: skambant maloniai foninei muzikai lengva bendrauti, gera patylėti. Šioje erdvėje klesti tolerancija, todėl čia laiką mielai leidžia draugų ir giminių kompanijos, poros, šeimos su kūdikiais, vaikais ir net augintiniais – personalas pasirūpina kiekvienu. Pavalgę vaikai neskubina tėvų, nes patiems nereikia nuobodžiauti, – galima  žaisti vaikų kampelyje, galima pabėgio.ti ar pavažinėti šalia terasos

Ką Mes Mokame Geriausiai

Patiekalai Meniu
+
Lankytojų Kasdien
Teigiami Attsiliepimai
Dažnai su kolegom užsukam papietauti. Maistas yra skanus, patiekimas gražus, mandagus aptarnavimas.
Nuolat čia sugrižtame.
Aistė
Vilnius
WOW!!! What an outstanding dinner you prepared at the House on Friday evening!!! It was an honor for me to be invited at The House. Grazie!!!
Klaudio
Milanas
Dar kartą dėkojame, kad praėjusį pirmadienio vakarą turėjome mūsų vakarienę jūsų puikiame restorane. Maistas, aptarnavimas, aplinka ir dar daugiau buvo puikūs!!!
Evelina
Vilnius
My husband was very impressed and we can’t wait for our parents to come visit so that we can share our new favorite place with them. Thank you!!
Ewa
Lenkija
Thank you for dinner last night. It was amazing!! I have to say it’s the best meal I have had in quite some time. You will definitely be seeing more of me eating here,
Tomasz
Lenkija
Mano gimtadienis buvo geresnis ir net „skanesnis“, nei tikėjausi. Tai buvo įsimintina proga mums visiems. Visi pradėjome jaustis kaip namie vos įžengę pro duris. AČIŪ!!
Lilija
Vilnius

Kaip Mus Rasti

Prieš 10 metų nusprendėme, kad ši vieta gali turėti unikalią dvasią, jei mūsų kuriamoje erdvėje bus gera visiems ir kiekvienam, jei visi jausis laisvi, madingi ir žinos ko nori. Todėl nuolat ieškojome idėjų ir kūrėme jas patys.  Dabar esame miesto kultūros dalis, maitinimo ir apgyvendinimo įstaiga, dėl kurios atvykstama į Druskininkus.

Adresas

M.K.Čiurlionio 61, Druskininkai
Prie Druskonio ežero

Kontaktai

Tel: +370 679 14738
druskininkuterasa@gmail.com

Dirbame

Pir - Ket: 09:00 - 22:00
Pen - Šeš: 09:00 - 23:00
Sekmad: 09:00 - 21:00